Dostali ste darček, ktorý vás naozaj prekvapil a bol fakt originálny?

 

Ja teda áno…

 

…mala som pred narodeninami a keď vám mám pravdu povedať, aj som zabudla, že nejaké mám. Veď po 32 krát, vás to naozaj už ani nebaví. Nečakám nič zvláštne pôjdeme sa naobedovať, podostávam peniaze, kozmetiku, no možno aj drahšiu voňavku.

 

Nuž stále mi tam niečo chýba

Pocit. Možno len malé výnimočné prekvapenie, z ktorého by som mala ten super pocit, ako keď sme boli deti a tešili sme sa naozaj aj z maličkostí.

 

Nečakala som, že tieto narody budú iné

Ale boli. Manžel mi pri gratulácii s úškrnom vložil do ruky malú krabičku. Nechápala som čo tam môže byť, však zásnubný prsteň som už dostala 🙂 Neváhala som a otvorila som ju. Čo to má byť? Spýtala som sa. V krabičke ležal čierny USB kľúč obviazaný červenou mašličkou. “Uvidíš, daj USB do televízora a radšej si sadni.” Povedal.

 

Keď som to pustila, neverila som vlastným očiam

Odkiaľ vyhrabal tie fotky? Nuž bolo to video z našich spoločných zážitkov aj veľmi vtipných, ale aj smutných a do toho znela príjemná pesnička. Dojalo ma až k slzám, na chvíľu som znovu zažila zážitky pár rokov dozadu. Wau, tak toto bolo naozaj originálne, na moje 32 narodeniny teda tak skoro nezabudnem.

Ďakujem…

Katarína

 

 

Chceli by ste darovať originálny darček, ktorý prekvapí, vyčarí úsmev na tvári a dojme až k slzám?

Pozrite tu